Regały metalowe do domu: na balkon, do piwnicy, do magazynu

Regał to prosta konstrukcja, która umożliwia przechowywanie różnych towarów, sprzętu, dokumentacji i innych niezbędnych przedmiotów. Mechanizm ten znajduje szerokie zastosowanie w sklepach, biurach, zakładach produkcyjnych, halach sprzedażowych i wystawowych, magazynach, archiwach oraz w domu.

Metalowe regały domowe mają wiele zalet, między innymi:

  • Wygodne parametry;
  • Wysoka niezawodność;
  • Długi okres eksploatacji;
  • Doskonała pojemność pamięci masowej;
  • Doskonała trwałość;
  • Oszczędność miejsca.

Zastosowanie regałów metalowych w domach

Regały archiwalne i regały wielofunkcyjne to popularne produkty, które są używane na balkonie, w piwnicy lub w pomieszczeniu magazynowym. Regały archiwalne i magazynowe to prefabrykowane konstrukcje wykonane z wysokiej jakości stali. Produkt najczęściej składa się z 4 perforowanych słupków, półek i wsporników, które są skręcane śrubami. Prosty mechanizm umożliwia łatwe dostosowanie konstrukcji do wymaganego rozmiaru w dowolnym momencie.

Podstawowym kolorem tego regału domowego jest szary, ale można go pomalować na dowolny inny kolor, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W zależności od potrzeb można zakupić regały metalowe do domu w dowolnym rozmiarze. Podstawowe parametry dla tego typu urządzeń to wysokość 2-2,5 m, szerokość 80 cm, a obciążenie jednej półki wynosi średnio 120-130 kg. Taka konstrukcja pozwala na zachowanie integralności i bezpieczeństwa wielu różnych przedmiotów.

Regały uniwersalne to produkty przeznaczone do przechowywania małych ładunków

Dzięki niewielkim wymiarom i dużej wydajności taki mechanizm może być wykorzystywany nie tylko w produkcji, ale także w domu. Regały te nadają się na balkon, do piwnicy, spiżarni i innych pomieszczeń w domu lub domku letniskowym. Wysokość takiego modelu urządzenia nie przekracza 2 metrów. Półka może wytrzymać obciążenie 400 kg, biorąc pod uwagę, że jedna półka może wytrzymać 80 kg. Produkt jest powlekany galwanicznie i malowany proszkowo.

Wygoda i praktyczność

Inne zalety korzystania z naszych produktów do przechowywania to:

  • Niski koszt takich towarów;
  • Estetyczny wygląd i wysokiej jakości powłoka pozwalają zademonstrować produkt znajomym;
  • Łatwy montaż i kompletne wykonanie. Dzięki jasnym i zrozumiałym instrukcjom oraz minimalnemu zestawowi wyposażenia półkę można zmontować samodzielnie w rekordowo krótkim czasie.

Dzięki temu sprzętowi do przechowywania w domu nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo i integralność najbardziej delikatnych narzędzi, słoików, a nawet dokumentacji. Regał pozwala na wygodne rozmieszczenie zarówno dużych przedmiotów, jak i małych narzędzi. Można samodzielnie rozłożyć ciężar i zawsze wiedzieć, gdzie jest to, co właściwe. Dzięki takiemu wyposażeniu przedmioty gospodarstwa domowego są zawsze pod ręką, wszystko jest na swoim miejscu, a w domu panuje idealny porządek.

About the Author

You may also like these